İstanbul , Kocaeli bina yıkım işleri hizmetinde 10 yıllık deneyim.
0532 352 26 03 info@yikimisleri.com
24 Ocak 2021 Yorumlar (0)

İstanbul Bina Yıkım İşleri

Gelişim Hafriyat olarak birçok ilde olduğu gibi İstanbul bina yıkım işleri de eski binalarınız ve fabrikalarınızın yıkımını en kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlere bu yıkımlarda destek verecek olarak öncü firmamız Gelişim Hafriyat olarak en iyisini yapabilmekten gurur duymaktayız. İstanbul ili Türkiye’nin en kalabalık ili olarak sayılmaktadır. Kültür, turizm ve birçok konu açısından neredeyse başkent sayılabilir. Bu kadar kalabalık olmasının asıl sebebi ise her yıl sürekli olarak göç almasıdır. Kent göçlerinden dolayı da her geçen gün nüfus kalabalıklaşmaktadır. 

Hükümetin aldığı kararlar neticesinde İstanbul kentsel dönüşüm noktasında bir merkez haline gelmiştir. Olası bir deprem tehlikesine karşı daha sağlam binaların yapılması gerekmektedir. İstanbul yıkım işleri ekibi olarak eski ve zamanla yıpranmış binalarınızı sizler için uygun bir fiyat üzerinden yıkarak, daha iyi bir bina yapmanıza olanak sağlamaktayız. 

Kafanızda sürekli soru işareti oluşturan yıkım işleri için artık rahat bir şekilde firmamıza güvenebilirsiniz. İşinde uzman bir ekiple beraber sizlere en iyi hizmeti vermek için hazır olarak beklemekteyiz. 

Yıkılacak olan binayı firmamızın yetkili kişileri bir rapor hazırlayarak test eder. Olası tehlikeler bu rapor içerisinde yer alır. Ardından yıkım projesi için sizin de katılacağınız bir sözleşme imzalanır. Sözleşmenin hemen imzalanmasının ardından ekibimiz projenin başına geçer. En zorlu yerlerde bile en kaliteli ve en güvenilir bir yıkım istiyorsanız, bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İstanbul Bina Yıkım İşleri Süreci

İstanbul bina yıkım işleri süreci oldukça önemli adımları kapsayan ve güvenilir ellerde yapılması gereken süreçtir. Gelişim Hafriyat olarak inovasyon odaklı çalışma planımız içerisinde her işimize sanki ilk işimizmiş gibi yaklaşmaktayız. Her süreç bizim için kalite odaklı ve güzel değerler içermelidir. 

İstanbul’da yer alan fabrikanız, binanız ya da çalışma ofisiniz için yıkılma kararının alınmasının ardından bir önceki paragraflarda da bahsettiğim gibi bir sözleşme imzalanır. Sözleşmenin içerisinde, yıkım ekibinin planı, projenin bitim süresi ve proje içerisinde kullanılacak makinaların ayrıntısı yer almaktadır. Yıkım sürecine başlamadan önce çevre güvenliği esas alınarak, oluşabilecek tüm tehlikelerin kontrolü yapılır. Yıkım sonrasında ise kalan her türlü hafriyatlar güvenli bir şekilde başka bir alana taşınır. 

Her zaman kalite ve sıfır hatayı benimsemiş olan Gelişim Hafriyat’ı tercih ederek, sorunsuz ve risksiz yıkımı seçebilirsiniz. 

Paylaş: