İstanbul , Kocaeli bina yıkım işleri hizmetinde 10 yıllık deneyim.
0532 352 26 03 info@yikimisleri.com
20 Ocak 2021 Yorumlar (0)

Kadıköy Bina Yıkım İşleri

Kadıköy de En Uygun Yıkım İşleri

Kadıköy yıkım işleri konusunda uzman ve deneyimli olan kadromuzla beraber sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Her türlü çelik yapı, betonarme, konut, fabrika gibi yapıların yıkımı konusunda, yıkıma en uygun olacağını düşündüğümüz metodlardan birini kullanarak, işimizi garanti altına almaktayız. Çünkü bir binanın yapımından çok yıkımı daha önemlidir.

Binanız eskiyse ve kentsel dönüşümün etkisiyle birlikte yıkılması gerekiyorsa, size en iyi Gelişim Hafriyat olarak bizler yardımcı oluruz. Bina yıkım süreci sizler için bazen sancılı bir süreçtir. Çünkü koca binayı zarar vermeden yıkmak ve yıkım sonrasında kalan manzara korkutucu olabilir.  Ama artık bu endişelerinize son verebilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve en özenli yıkım ekibimizle beraber piyasa şartları altında bir fiyat sunarak hizmet vereceğiz.

2012 yılında kentsel dönüşüm yasasının yürürlüğe girmesiyle beraber birçok bina yıkılmak zorunda kalmıştır. Çünkü bu binalar hem çevre için tehlike saçmakta hem de içerisinde oturan bireyler için oldukça tehlikeli olmaktadır. Bunu da göz önüne alan Gelişim Hafriyat, yıkım işleri esnasında oldukça titiz bir çalışmayla sıfır hata gözeterek yıkım işini gerçekleştirir.

Kadıköy Yıkım İşleri Süreci

Kadıköy yıkım işleri sürecinde hassasiyetin gerektirdiği noktalar bulunmaktadır. Firmamız, binanızın yıkımına başlamadan önce projeyle ilgili detaylı bir çalışma yürütür. Çalışma içerisinde etrafta bulunan binaların ve bireylerin güvenliği en önde tutulur. Bina yıkımına başlamadan önce yıkım esnasında hangi yıkım türü tercih edileceği belirlenir. Tahmini yıkım ve hafriyat taşıma süresine göre işin bitim süresi tarafınıza bildirilir.

İşin bitim süresi, iş sırasında kullanılacak malzemeler ve işin ücreti gibi yıkımla ilgili tüm detaylar sözleşme içerisinde sizlere bildirilir. Sözleşmeyi tarafların kabul etmesinin hemen ardından, yıkım sürecine başlanır. Yıkım esnasında tüm güvenlik önlemlerini sizler için alırız. Yıkım sonrasında oluşacak olan enkazın kaldırılması ve size rahat çalışabileceğiniz bir ortamın sunulması Gelişim Hafriyat olarak en temel görevimizdir.

Kadıköy gibi tarihi bir bölgede yıkım işi gerçekleştirmek büyük bir çabayı gerektirir. Özenle hazırlanan bir projenin sonrasında, Kadıköy yıkım işleri bitiminden kalan tüm hafriyatın özenle ve dikkatli taşınması gerekmektedir. Bu konuda da İstanbul’un neredeyse her semtinde hizmet veren Gelişim Hafriyat sizlere yardımcı olacaktır.

Paylaş:
WhatsApp!
Tıkla Ara!